Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем ОФИС
град Плевен, Идеален център
200 €
391.17 лв.

(15.38 €, 30.08 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:59 на 23 април, 2026 год.
Обявата е посетена 103 пъти.
Площ:
13 m2
Етаж:
1-ви от 3
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

Ние сме ' Джи ЕМ Консулт 777' ЕООД - Вашия доверен партньор в сферата на недвижимите имоти!

Представяме Ви 4 офиса за под наем на пл.Възраждане!

Всяко от тях е с квадратура от 13 кв.м. и разполагат със собствен санитарен възел на етажа.

За информация и оглед: 0883380961 Манолита Костадинова
Особености
Обзаведен
Климатик
За контакт:
0883380961
Брокер:
Манолита Костадинова
0883380961
Офис: гр.Плевен, ул.Димитър Константинов 27,ет.7, оф.704
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ДЖИ ЕМ КОНСУЛТ
0883737344
ДЖИ ЕМ КОНСУЛТ logo
В imot.bg от 2024 г.
gm-consult.imot.bg
Адрес:
област Плевен, гр. Плевен, гр.Плевен, ул.Димитър Константинов 27 (сградата на Genimex)
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем ОФИС
град Плевен, Идеален център
Обява: 2h177694556991296

200 €
391.17 лв.
История на цената
(15.38 €, 30.08 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Плевен, Идеален център

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност